hus1 hus9 hus2 hus3 hus4 hus5 hus6 hus7 hus8

”Vi bygger både åt den privata
och den offentliga sektorn”

Kontakta oss

Adress:
Knut Edstrands Byggnads AB
Storgatan 46
273 98 SMEDSTORP

Telefon:
0414-515 50

Fax:
0414-512 86

E-post:
Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Se karta »

Hitta hit från Malmö/Lund:
Kör till Tomelilla och mot Simrishamn. Ta av vid skylt Smedstorp. Sen är det första villan till vänster efter 40-skylten.

Jonas Edstrand
Tel: 0414-515 50
Mobil: 0708-80 38 43
E-post: jonas@edstrands.se

Ali Moussaoui
Tel: 0414-515 50
E-post: ali@edstrands.se
 

 

Niklas Andersson
Tel: 0414.515 50
Mobil: 0706-19 24 48
E-post: niklas@edstrands.se

Marcus Olsson
Tel: 0414-515 50
Mobil: 0722-25 09 97
E-post: marcus@edstrands.se

Jon Kvarnäs
Tel: 0414-515 50
Mobil: 0709-75 15 52
E-post: jon@edstrands.se

 

Kerstin Johansson
Tel: 0414-515 50
E-post: kerstin@edstrands.se

KNUT EDSTRANDS BYGGNADS AB
Storgatan 46, 273 98 Smedstorp
Tel: 0414-515 50
Fax: 0414-512 86
E-post: kebab@edstrands.se